Liberta Spahiu publikon imazhet super seksi me flokë të lagura, komenti i Leonora Jakupit është epik

By

Seti i ri i fotografive të Liberta Spahiut, është tejet origjinal dhe moderatorja e emisionit Prive në Klan Kosova, si gjithnjë duket shumë atraktive.

Me një grim ekzotik të realizuar nga Sellma, Liberta kësaj here nuk është paraqitur me flokët e rregulluara por ka vendosur t’i lërë ato të lagura, një pamje kjo shumë seksi.

Moderatorja e cila në përshkrimin e fotografisë, kërkonte tharëse flokësh, ka marrë me qindra komente e ndër ta, edhe një nga këngëtarja Leonora Jakupi.

“Mos u ter kurrë”, i ka shkruar këngëtarja, duke i bërë edhe kompliment. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm