Liberta Spahiu nxjerr anët jo të mira të gazetarëve të Prive!

By

Paraqitjet televizive të Liberta Spahiut janë të shpeshta, mirëpo si e intervistuar e shohim shumë rrallë.

Në edicionin festiv të drejtuar nga Kaci Lleshi, producentja dhe prezantuesja e Prive, Liberta Spahiu u përgjigj në 50 pyetje.

Përpos pyetjeve pikante për jetë private, Spahiu komentoi edhe për stafin e saj. Tre nga pyetjet iu adresuan pikërisht për gazetarët e programit, duke i kërkuar nga një koment për anët jo të mira.

Kush e bën nervoz? Çfarë nuk i pëlqen te Vlorijan Halili, çfarë urren te Artan Telaku e çfarë kritike ka për gazetaren Maki Bajrami mund ti kuptoni në videon e mëposhtme.

Liberta ka për të shtuar diçka edhe për kameramanët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm