Liberta Spahiu na merr me vete në një fotosesion të sajin

By

Edhe një herë, Liberta Spahiu kthehet me një tjetër vlog për të na prezantuar diçka të re.

Tërësisht më ndryshe në imazh dhe koncept, gjithçka u realizua me stilistin Andi Lekaj dhe fotografin Besfort Syla.

Më vlogun në videon e mëposhtme, sjell shumë nga prapaskenat qesharake mes stafit, artistëve dhe Libërtes.

Ndiqni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm