Leonora shkëlqen në Natën e Zjarreve në Prekaz (FOTO)

By

Epopeja e UÇK-së mund të ndryshojë pak nga viti në vit por një gjë ka kohë që mbetet e njejtë.

Fjala është për pjesëmarrjen në eveniment të këngëtares nga Skënderaj, Leonora Jakupi.

Edhe këtë vit, ajo nuk mungoi në 20 vjetorin e Epopesë së UÇK-së, në ditët e rezistencës heroike të familjes Jashari përballë okupatorëve serb.

Leonora ka shkëlqyer në paraqitjen e saj, e veshur me ngjyrën e kuqe në spikamë.

Fotot më poshtë, flasin vetë. /Prive.al

20 vite krenari dhe emocion! Perjetesisht faleminderit #AdemJashari #UCK

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Artikuj të ngjashëm