Leonora Poloska tregon çfarë planesh ka pas rikthimit të saj në muzikë

By

Këngëtarja e cila mungoi shumë gjatë për shkak të përkushtimit të saj në familje, sidomos pasi u bë nënë, rrëfeu të pathënat e saj në një intervistë për emisionin Prive.

Është projekti i saj i ri muzikor që është baladë e që quhet “S’ishte fat” e riktheu artisten pas një pauzë të gjatë.

Mirëpo se çfarë planesh ka ajo, bashkëpunime dhe projekte të reja dhe gjitha të rejat nga ajo mund t’i kuptoni duke hapur videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm