Leo DiCaprio në festë deri në 6 të mëngjesit me Kendall Jenner

By

Leo DiCaprio pati festë deri në lindjen e diellit.

Burimet thanë se DiCaprio shkoi te mega-klubi E11even rreth orës 4:30 duke hyrë nga një hyrje private, njofton Klan Kosova.

Ylli iu bashkua VIP-ve të listës A përfshirë Kendall Jenner, Gigi dhe Bella Hadid.

Në këtë festë ishin rreth 50 vetë në tavolinën e Leos, përfshirë edhe Helly Nahmad.

Grupi u pa duke pirë vodka dhe disa orë më pas u Leo u pa duke dalë jashtë me dy djem, ndërsa Jenner dhe klika e saj dolën një gjysmë orë më vonë .

Artikuj të ngjashëm