Lëndohet Rozana Radi, përfundon në spital (FOTO)

By

Këngëtarja Rozana Radi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën e saj në programin ‘Your face sounds familiar’ që nis për pak ditë në televizionin Klan.

Ajo gjatë provave ka rënë nga lartësia dhe si rrjedhojë ka çarë këmbën.

Pas këtij aksidenti, Rozi ka përfunduar në spital teksa nuk dihet saktë nëse do jetë gati për të hënën.

Ndryshe, Rozana ishte lënduar edhe gjatë spektaklit ‘Dance with me’ gjatë performimit të një kërcimi teksa për disa ditë ishte me paterica.

Por, Rozi bashkë me Sabri Fejzullahun ia pati dalë të triumfojë në edicionin e parë të këtij spektakli. Shpresojmë që ky fat ta ndjek edhe në këtë aventurë teksa ky lëndim urojmë të jetë i shkuar. /Prive.al/

1457697705556

Artikuj të ngjashëm