Lëmshi me ’35-shin’ e Bleonës?

By

Me rastin e ditëlindjes ditën e djeshme, Bleona sërish bëri atë që di të bëjë më së miri – bujën e madhe.

Fotografitë me tortën me numrin 35 dhe balonët me po të njejtën shifër u ngatërruan nga ndjekësit të cilët i shkruajtën këngëtares se e dinë që nuk u bë 35 vjeçe.

Sidoqoftë, vetë Bleona që dje mbushi 41 pranvera, duket të mos e ketë patur këtë qëllim.

Përmes sqarimeve në postime, këngëtarja ka treguar se feston 35-vjetorin e karrierës dhe jo të lindjes meqenëse në skenë është që prej një moshe fare të vogël.

E lumtur krah familjarëve të saj, këngëtarja e njohur duket të jetë e përmbushur në ditën e saj më të veçantë në kalendar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm