Ledri Vula ka dy fjalë për Sabri Fejzullahun!

By

Reperi Ledri Vula, duket se ka gjetur muzën e tij.

Dhe ai është këngëtari Sabri Fejzullahu.

Ledri sic duket është fascinuar nga vitaliteti dhe forca që përfaqëson artisti kosovar, i cili është goxha në moshë, por që asnjëherë nuk shfaqë me pamje vitet që mbanë në supe.

Doajeni Fejzullahu, ndonëse 70-të vjec, nuk po i ndalë mbrëmjet muzikore dhe për këtë, ka përgëzimin e Ledrit.

Duke e fotografuar në mes të koncertit, Ledri ka shkruar: “Kur po i nij do tu thon jom lodh prej koncerteve”, duke iu referuar këngëtarit 70 vjeç, i cili sipas Ledrit, nuk po lodhet sikurse këngëtarët e rinj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm