Ledri publikon këngën e re (VIDEO)

By

‘Sot Sot Sot’ quhet projekti i ri i Ledrit.

Kjo këngë vjen pak ditë pasi reperi dhe e dashura e tij Sara Hoxha, u bënë prindër të një vajze.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm