Ledri në një dhomë të errët me Elvanën?! (Video)

By

Reperi Ledri Vula ka qenë i ftuar së bashku me Lumin e Ermalin në emisionin “Me shukin”. Në zgjedhjet obligative që janë pjesë e formulës së emisionit, Ledri është pyetur se kë do zgjedhte mes Dafinës, Angelës dhe Elvanës për të qenë në një dhomë të errët.

Vula u përgjigj që me këngëtaren Elvana Gjata ndërsa Shuki vazhdoj pyetjen a është arsyeja pse ti nuk ka qenë me të por që nuk mori një deklaratë pas.

Ndërsa mes Getit dhe Agonin për duet, Ledri zgjodhi Agonin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm