Ledri i kthehet Adelës?! (Foto)

By

Ledri Vula vihet sërish në qendër të medies. Mesa duket reperi i është kthyer lidhjes që ka nisur kohë parë por që tha se kishte përfunduar.

Portalet tona kanë shkruar sot se Ledri dhe Adela Sollaku kanë drekuar sot së bashku, ku të pranishëm ishin edhe prindërit e gjyshërit e artistit

Këtë informacion e kanë shoqëruar me një portret familjar të shkëputur nga dreka.

Vula akoma nuk ka deklaruar asgjë sa i përket këtij lajmi teksa sonte do të performoj së bashku me Erën në dy qytete të Kosovës./Prive.al

 

image

 

Artikuj të ngjashëm