LEDRI E LUMI I’A NGJYROSIN FLOKËT ERMALIT?!

By

Treshja e dy hiteve ‘Tavolina’ dhe ‘Shko’, Ledri Vula, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu po vazhdojnë të jenë aktual në tregun muzikor.

Po përpos muzikës edhe paraqitjet e tyre po bëjnë zhurmë. Së fundmi Ledri ka publikuar një fotografi me këngëtarin Blero por pasi jemi mësuar ti shohim shumë shpesh me Ermalin me pak shaka Vula ka shkruar ‘Ja kena ngjyros flokt Ermalit’.

Akoma nuk ka ndonjë ide për projekte pasardhëse të Lumit e Ledrit mirëpo, Blero do të sjell shumë shpejt duetin me Mandin./Prive.al

ledri lumi

Artikuj të ngjashëm