Ledri dhe Bardhi në bashkëpunim?

By

Ledri Vula dhe Bardhi kanë bashkuar forcat për projektin e ardhshëm muzikor.

Dueti i tyre është pjesë e albumit të Bardhit “Trendafil” dhe do të publikohet gjatë muajit nëntor.

Përveç Ledrit, Bardhi pritet të sjellë edhe bashkëpunimin me Azet.

Shikoni videon e mëposhtme për detaje më të plota. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm