Ledri agjëroi në një ditë dhe gjejeni pak me kë bëri iftar

By

Reperi Ledri Vula i është bashkëngjitur miliona besimtarëve që kanë agjëruar në 25 ditët e fundit.

Në Natën e Madhe të Kadrit, ai përmes rrjeteve sociale ka treguar se ka agjëruar për një ditë.

No description available.

E ai, nuk ka qenë vetëm në këtë agjërim.

Të njëjtën gjë duket ta ketë bërë edhe këngëtarja Dhurata Dora, me të cilën dhe Sarën, Ledri ka bërë iftar mbrëmjen e sotme. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm