Ledina Çelo puthje pasionante me bashkëshortin (FOTO)

By

Ledina Çelo mund të mos jetë në qendër të vëmendjes së medias si dikur, por edhe jeta e re në Gjermani si nënë nuk i ka rezultuar aspak si zgjedhje e gabuar.

Ajo në baza ditore ndan me ndjekësit foto ku shihet me bashkëshortin dhe fëmijët, e lumtur dhe e përmbushur.

Me gjithë impenjimet biznesore të bashkëshortit, pushimet luksoze për çiftin që sërish po gjen kohë, nuk po mungojnë.

Së fundmi ata kanë marrë rrugë drejt Dubait ku bashkë me vajzën dhe djalin po mbushin bateritë duke i paraprirë verës në muajin mars.

Ajo çfarë mund të thuhet për Ledinën është se këngëtarja nuk po njeh vitet që kanë stagnuar dhe kjo shihet në secilin imazh që shpërndan, përfshirë edhe ato ku shihet teksa puth bashkëshortin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm