Ledina Çelo, përvëluese nga Abu Dhabi (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo e ka shndërruar në traditë që të pushojë kur të tjerët punojnë.

Çdo Shtator, ajo merr rrugë drejt Emirateve të Bashkuara Arabe për një palë pushime shtesë me familjen.

E kurdo që Ledina vishet në bikini, një gjë është e sigurtë që nuk mungon – ‘bombardimi’ në Instagram me foto të nxehta.

Nënë e dy fëmijëve dhe me prefiksin 4 përpara, Ledina duket se nuk po e ndjen aspak barrën e kohës që kalon duke qenë me linja mahnitëse të cilat do t’i donte secila vajzë në të 20-tat e saj.

Fotot e mëposhtme flasin vetë dhe nuk kanë nevojë për koment. /Prive.al

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

View this post on Instagram

#amazing @rixospremiumsaadiyat 🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

View this post on Instagram

#abudhabi🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Artikuj të ngjashëm