Learta publikon një imazh të adhurueshëm të Matinit (FOTO)

By

Është kopje e nënës së tij. Matin Bhluli, nipi i këngëtares së famshme Shyhrete Behluli, ka filluar të rritet dhe po vërehen qartë tiparet e fytyrës së tij të ëmbël.

Vogëlushi do t’i ngjajë krejtësisht  nënës së tij Leartës, pasi që nga ajo ka trashëguar sytë dhe po ashtu tiparet e lëkurës.

Matini i vogël do të jetë një biond sykaltrosh dhe tejet simpatik, e këtë e provon më së miri një fotografi që Learta ka publikuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm