Learta Jakupi ndryshon krejtësisht pamjen (FOTO)

By

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, ka ndryshuar pamjen pas shumë vjetësh bjonde.

Ajo u kthye në flokët e saj natyrale dhe duket po aq bukur.

“U ktheva te flokët e mia natyrale”, ka shkruar ajo poshtë imazhit të cilin e ndau me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Si mendoni, më mirë bjonde apo brune?/Prive.al

View this post on Instagram

Back to my natural hair!

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm