Learta Jakupi ndan imazhet më të ëmbla që do të shihni sot

By

Në shkurt të këtij viti, Learta Jakupi u bë sërish nënë. Ajo solli në jetë vajzën e saj e cila quhet Matina.

Lajmin e ka konfirmuar vet Learta përmes një imazhi të postuar në Instagram. Matina është fëmija i dytë i Leartës dhe Kushtrimit, pas djalit Matinit.

Ndërkaq, së fundmi ajo ka publikuar një sërë fotografish të të porsalindurës dhe janë imazhet më të ëmbla që kemi parë këto ditë.

“Të kesh një vajzë është mënyra e Zotit për të të dhënë miken më të mirë të jetë”, shkruan ajo përkrah fotografive të ndara në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo gjithashtu ndau edhe një fotografi me të ëmën dhe vogëlushen, që pasqyron tri gjenerata në një imazh të vetëm.

“Dashuria mes një nëne dhe bije është e përjetshme”, shkruan ajo në postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm