Learta e Kushtrimi nisen për pushime, ja çfarë vendi zgjedhin

By

Learta Jakupi e bashkësborti i saj Kushtrimi, djali i këngëtares Shyhrete Behluli, janë nisur për pushime.

Por ata nuk kanë zgjedhur një vend bregdetar, por kanë vendosur të shkojnë në qendë të Europës.

Duseldoefi i Gjermanisë është vendi që ata kanë pikasur.

Në profilin e saj në Instagram, Learta ka publikuar fotografinë e pasaportave të çiftit dhe biletat e rezervuar pë udhëtimin. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm