“Le gruan e fëmijët për Fjollën”: Partneri i këngëtares flet gjerë e gjatë

By

Partneri i Fjolla Morinës Fisnik Syla ka folur për herë të parë për thashethemet në portale për ndarjen nga ish-bashkëshortja dhe fëmijët për shkak të këngëtares.

Përmes një postimi të gjatë, ai ka dhënë një version të ndryshëm nga ish-bashkëshortja duke thënë se “martesa ka përfunduar përpara historisë me Fjollën”.

Syla teksa ka rikonfimuar lajmin e martesës për të cilin raportoi ekskluzivisht Prive në emisionin e të Premtes, ka folur edhe për dy djemtë e tij nga martesa e parë.

Reagimin e plotë të tij ju ftojmë ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm