Lartë e poshtë përflitet se Heidi Lushtaku është në lidhje me futbollistin turk

By

Përflitet se futbollisti i kombëtares turke Merih Demiral, i cili luante në Atalanta, një nga skuadrat italiane të Serisë A, është në lidhje me bukuroshen shqiptare Heidi Lushtaku.

Sportisti i suksesshëm 23-vjeçare Merih Demiral dyshohet se ka nisur një lidhje me Heidi Lushtakun, e cila është 8 vite më e madhe se ai dhe modelja e njohur ka shpërndarë një foto në shtëpinë e sportistit turk.

Sipas lajmeve të Snob Magazine ka nisur një lidhje mes Merih Demiral dhe Heidi Lushtakut. Raportohet se ata u takuan në Zvicër ku edhe lindi shkëndija e parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm