Larg njëri tjetrit për shumë kohë, por kjo periudhë është magjike për ta -këtu po pushon Rrezarta Shkurta me bashkëshortin

By

Ermal Hoxha, nipi i Enver Hoxhës, ish udhëheqësit të Shqipërisë, është liruar së fundmi nga burgu ku e vuajti dënimin nën akuzën për kontrabandë droge, dhe tani po ia dedikon kohën familjes.

Ai dhe bashkëshortja e tij këngëtare Rrezarta Shkurta, janë arratisur për në Alpet Zvicerane dhe po e shijojnë në maksimum këtë periudhë dimri.

https://www.instagram.com/p/BtOI03Yhsr7/

Është Rrezarta ajo që me ndjekësit e saj në Instagram, ka ndarë imazhet magjike nga malet e bukura të Zvicrës, ndërsa ka provuar edhe ato pishinat me ujë të ngrohtë derisa peizazhi i saj jashtë janë malet e mbushura me borë.

View this post on Instagram

• G o o d M o r n i n g 🏔

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Siç duket dyshja janë arratisur pa të bijën e tyre Herën, ndërsa është Rezarta ajo që ka publikuar disa fotografi nga këto pushime.

https://www.instagram.com/p/BtLlHbxhG3Q/

Artikuj të ngjashëm