Lansohet: “Ku Gabuam” nga Greta Koçi (VIDEO)

By

Në prag të festës së të dashuruarve, këngëtarja Greta Koçi po i këndon dhimbjes dhe ndarjes.

Koçi sapo ka publikuar një këngë të re, që është këngë ritmike dashurie, e shoqëruar edhe me një video klip.

Greta as kësaj here nuk ka ikur shumë nga stili i saj i përhershëm, duke u prezantuar elegante dhe atraktive në skenat e klipit të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm