Landi befason vajzën e Dr Florit në ditën më të rëndësishme të saj! (VIDEO)

By

Të gjithë e kujtojmë me mall artistin e madh Dr Flori i cili 2 vite më parë ndërroi jet♪ duke lënë një boshllëk të madh si në muzikë ashtu edhe në familjen e tij.

Flori me vdekjen e tij pas vetes la bashkëshorten dhe dy fëmijët Kaltrinën dhe Danielin të cilët po rriten dalëngadal duke mos e pasur afër më të shtrenjtin e tyre.

Sidoqoftë mungesën e tij sadopak po mundohet ta mbulojë miku i tij më i mirë Landi Hysi i cili pothuajse në çdo moment ka qenë afër familjes së tij teksa nuk mungon si në ditë të këqija ashtu edhe në ato të mirat.

E një ngjarje e mir sot po ndodh tek ata pasi vajza e madhe Kaltrina feston ditëlindjen e Landi nuk ka mundur të presë deri në kthimin e saj nga shkolla duke u drejtuar pikërisht atje të surprizojë atë.

Video e mëposhtme tregon qartë iniciativën e marrë nga Landi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm