Lajmërohet Marina Vjollca, paralajmëron… (FOTO)

By

Pas një kohe të gjatë larg ekranit televiziv, Marina Vjollca ka paralajmëruar diçka të re.

Prezantuesja seksi shqiptare hyri në Instagram dhe bëri një postim me anë të cilit na la të kuptojmë se ajo është duke punuar në projekte të reja.

“Vjen së shpejti, projekte të reja”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet se ku dhe në çka do ta shohim Marinën këtë radhë megjithatë ajo konfirmoi se do t’i rikthehet ekranit së shpejti./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm