Lajme të reja nga reperja Melinda Ademi

By

Është njëra ndër reperet e reja por tejet të kërkuara nga klubet dhe organizimet shqiptare.

Melinda Ademi ka shënuar deri më tani vitin më të suksesshëm të saj me performanca e projekte.

Ajo ka përfundur një projekt të ri i cili pason këngën e saj solo “A po don pak” – projekt i cili ka kaluar shifrën e 4 milionë klikimeve.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo lajmëroi të gjithë ndjekësit e saj se projekti i ri titullohet “Karma” dhe do të lansohet të dielën që vie me datë 15 dhjetor. /Prive.al

View this post on Instagram

KARMA • 15.12.19 • COMING SOON

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Artikuj të ngjashëm