Lajme të reja nga Besart Halimi

By

Besart Halimi ka dhënë një lajm të ri.

Këngëtari hyri në rrjete sociale për të njoftuar se një këngë e re do të publikohet së shpejti.

Projekti quhet “Pa fjalë” dhe vjen i shoqëruar me videoklip të realizuar nga Epic Media.

Muzikën e kësaj kënge e ka realizuar Florent Boshnjaku ndërkaq tekstin e ka shkruar Fatmir Muja./Prive.al

Image may contain: 1 person, standing, sunglasses and outdoor

 

Artikuj të ngjashëm