Lajme të mira për Bleona Qeretin. Cila ëndërr po i bëhet realitet? (FOTO)

By

 

Menduam që angazhimi i saj aktual është pjesmarrja si anëtare e jurisë në spektaklin “Your face sounds familiar Albania” dhe kaq.

Por jo, ani pse edicion pas edicioni këngëtarja shprehej të ishte duke bërë shumicën e kohes nëpër avione, ne nuk e besuam që vërtetë po bëhëj fjalë për projekte të mëdha të saj.

Është një imazh i fundit në llogarinë e saj instagram, përshkrimi i të cilit ani pse shumë enigmatik flet për projektet e saja në botën e kinematografisë.

Bleona do i futet kësaj fushe, por përkrah cilëve aktorë të famshëm siq është shprehur ajo, do të luajë rrolet, mbetët të kuptohet./PRIVE.AL/

48e4a12ec22895c9c1dfdfe75d56e19dc3d0f4b764ec2594d3ea7dc0aed9d277_full

Artikuj të ngjashëm