Labin e zgjojnë ëmbël në mëngjes, ja kush ndodhet pranë tij

By

E nisi mëngjesin me një citat nga një këngë e famshme.

Pothuajse secili baba që ka vajza, do e ketë dëgjuar “Kush ka vajza botën ka”, nga motrat Eranda e Irma Libohova.

Mëngjesi i këngëtari Labinot Tahiri, nisi me një përqafim nga vajza e tij Zana, e cila para disa ditës u bë 10-të vjeçe.

Këngëtari s’ka mundur të përmbahet nga lumturia që i ka falur e bija që në orët e para të kësaj dite, prandaj një fotografi në rrjetet sociale, do ishte gjëja e duhur për tu bërë.

“Zemra e babit, vjen me mëngjes ma vendos dorën në zemër dhe më pyet se a kam fjetur mirë. Kush ka vajza botën ka”, ka shkruar Labi. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm