Labi tregon arsyen pse nuk do t’i publikojë këngët e reja (FOTO)

By

Labinot Tahiri ka shumë këngë të reja gati.

Por, këngëtari ka vendosur që mos t’i publikojë ato për një arsye.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, artisti nga Ferizaj, ish-deputet, tha se derisa të përfundojë pandemia nuk do t’i lansojë projektet.

Përveç kësaj, ai tha se qytetarët dhe fëmijët kanë telashe të tjera shkollore.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij të plotë./Prive.al

View this post on Instagram

Mirëdita të gjithëve! 🕊🌹🕊 Këngët e mia i kam gati për ti publikuar, por pasiqë qytetarët dhe femijët kanë telashe tjera shkollore derisa përfundimisht të kaloj pandemia nuk po i publikoj. Pas donacionit 5000€ për studentët, ne kemi ndarë 2500 për fëmijêt që janë në shkolla, të familjarëve të Grupit Kumanova! Bëhet fjalë për 50 fëmijë nga 50 euro! Po ashtu edhe për 10 fëmijë të tjerë Ipad për të mesuar online! Me rëndesi neve na bjen ndermend, e kush është edhe më i Zoti lë të dhurojnë donacione për shumë fëmijë se edhe ashtu PANDEMIA NA DEMTOI TË GJITHËVE. Parat mos i mbani "TURSHI". DHURONII. Labi FKSH

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on

Artikuj të ngjashëm