Labi sëmuret, përjeton ndër dhimbjet më të mëdha që dikush mund të ketë

By

Këngëtari i famshëm Labinot Tahiri, nuk është aspak mirë me shëndet.

Gjatë një udhëtimi në Shkup, ai ka pasur dhimbje të mëdha në njërën nga pjesët më të ndjeshme të trupit.

Labi ka treguar në profilin e tij në Instagram, se po vuan nga gurët në veshkë dhe ka dhimbje konstante.

Ai thotë se në këtë gjendje do i xhirojë edhe skenat e kripit të tij të ri, ndërsa çan hallin me ndjekësit e tij në Instagram.

“A ka dhimbje më të tmerrshme se gurët në veshkë”, shkruan Labi, përderisa lutet që ta ketë më të lehtë.

Këngëtari tani është edhe Deputeti  Kuvendit të Kosovë, sepse si pjesë e partisë Aleanca Kosova e Re, ai ka arritur të fitojë vota të mjaftueshme për një legjislaturë parlamentare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm