Labi rikthehet në Instagram me një lajm për Ferizajn

By

Para pak javësh, këngëtari/deputeti Labinot Tahiri, bëri me dije se do ta mbyllë Instagramin për disa çështje personale.

Ai u ‘zhdul’ disa ditë dhe nuk u pa në këtë rrjet social.

Sidoqoftë, ‘zhdukja’ nuk ishte e gjatë pasi Labi është rikthyer në Instagram madje me një lajm për qytetin e tij Ferizajn.
‘Sot do të dalë një nafakë për qytetin tim të shejt e të madh Ferizajn. Sot do të buzëqeshë qyteti im’, shkroi Labi pa dhënë detaje të tjera.

Megjithatë, ne do të presim deri në fund të ditës për të parë çfarë ‘nafake’ do t’i dalë Ferizajt dhe do ta ndajmë me ju./Prive.al

Artikuj të ngjashëm