Labi: Me mujt edhe 500.000 euro në natë i marr sepse di çfarë bëj

By

Një intervistë e bërë nga një prej portaleve të vendit duket se e ka irrituar fort Labinot Tahirin.

Labit i duket e paarsyeshme pyetja se a meritojnë t’i marrin 5000 euro në një natë këngëtarët shqiptarë.

Për të ilustruar se i meritojnë, Labi merr shembull pagesat e majme prej qindra mijëra eurosh për artistët e huaj që vijnë në Kosovë për të performuar.

Këngëtari vazhdon duke përmendur faktin se ka plot të tillë që shpenzojnë për të dëgjuar Cecën në Budva kurse medias këtu ‘i dhimbsen’ paratë e investuara tek këngëtarët shqiptarë.

Videon e gjatë të deklarimit të Labit që përmban pak edhe fjalor jo etik në lidhje me këtë çështje mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al/

http://

Ju lutem nese pak me doni ose edhe ata qe nuk me duan ndegjojeni kete video!!! Dhe shperndajeni!!!Ju kerkoj ndjes Gazetarve- mos e merrni personale, kjo vlen vetem për ata që mundohen me na njellos!!! Kurr nuk do munden ta bejn nje gje te till!! Para nje jave kishte dal nje Gazetare me nje video kamerë, dhe i pyetke qytetarët se a e meritojn kangatarët shqiptar te marrin nga 5000 apo sa do qoft?! Aman ndegjojeni videon dhe vet komentojeni e nese ju e thuani qe jam gabim ma qift Bota Nanen qe se la sonte muziken, dhe i blej do lop dhe jetoj me to. Unë u degjoj juve i dashtun popull se nga ju po jetoj- po jetojm.Jan tranu ejjjjjjjj vetem me shiku neve me na qit ne lloq!! E Disa shkojnë nëpër Budva, disa e ngojn akoma CECEN, e plot tjer vetem mu ndi komfor e aspak nuk po ju vinte mire qe ta ket nje kengetar cmimin aq a po aq i cili qenka Shqiptar!!!! Beje intervisten per ata te cilet e degjojnë Cecen e per ata të cilët paguaj ë bi 20 mij euro disa diskoteka DJ te huaj e jo per të cilêt bashk ua shtrijm doren e ua marrim doren njeri tjetrit!! Une ne kete rast i kam mbrojt te gjith koleget e mi pamvarsisht se cilët janë!! Kerkoj falje per disa shprehje, por nuk po shkon ndryshe!!

Posted by Labinot Tahiri on Saturday, October 31, 2015

Artikuj të ngjashëm