Kylie Jenner sërish bëhet ‘pre’ e grabitjes

By

Një nga ndjekësit e Kylie Jenner është akuzuar për dy akuza penale pasi ai u përpoq të vizitonte shtëpinë e saj të dielën.

Sipas dokumenteve ligjore të marra nga TMZ, Jrue Mesgan, i cili i ra sinjalizuesit në shtëpinë e yllit në Beverly Hills, është akuzuar për shkelje të një urdhri mbrojtës dhe shkelje të një urdhri gjyqësor.

Të dyja akuzat janë kundërvajtje.

Policia është parë më parë duke vënë në pranga Mesganin pasditen e së dielës.

Sipas organeve të zbatimit të ligjit, burri – i cili e ka vizituar shtëpinë e saj shumë herë – iu afrua pronës së saj në pjesën shumë ekskluzive të Beverly Hills, të quajtur Holmby Hills.

Publikimi raporton se Mesgan ka qenë në shtëpinë e yllit në shumë raste gjatë muajve të fundit në një përpjekje për ta parë atë.

Jenner u përgjigj duke marrë një urdhër qëndrimi larg, i cili u shkel të dielën dhe kështu u bë arrestimi.

Nuk ka qenë një kohë e lehtë për yllin e make-up-it pasi ka qenë shënjestër e disa fansave të fiksuar.

Në fillim të këtij muaji një  burrë u arrestua për shkelje të ligjit pasi dyshohet se u përpoq t’i propozonte.

Artikuj të ngjashëm