Kylie Jenner me bashkëpunim të ri

By

Kylie Jenner tashmë është një nga figurat më të rëndësishme dhe më me influencë në botën e bukurisë.

Ajo njoftoi përmes instagrami-t se po bashkohet me Balmain për të realizuar koleksionin më të ri të saj Kylie x Balmain i cili do të publikohet gjatë javës së modës në Paris. Linja e grimit do të jetë në dispozicion me 27 Shtator, Kylie ndau lajmin me fansat e saj përmes një postimi misterioz në Instagramin e saj.

Postimi që tregon Kylie-in së bashku me Drejtorin Kreativ  të Balmain, Olivier Rousteing dukej shumë përrallor. “Paris është gjithmonë një ide e mirë,” shkroi ajo në instagram.

Image result for kylie jenner and balmain makeup

Familja Kardashian dhe Jenner kanë një lidhje të gjatë me shtëpinë e modës-Balmain, por ky bashkëpunim shënon një të parë historik për Kylie.

Kjo është hera e parë që Kylie Cosmetics do të marrë pjesë në një shfaqje të modës si dhe ky koleksion u krijua ekskluzivisht për shfaqjen Pranverë-Verë 2020 të Balmain.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm