Ky prezantues shqiptar ka punuar me tulla dhe llaç

By

Moderatori i njohur Alban Dudushi është një nga figurat më të njohura në ekranet shqiptare.

Image

Prej kohësh ai na ka shoqëruar çdo javë në ekran.

Së fundmi ai ishte i ftuar në Pop Culture në një intervistë me moderatoren Donja Mema, e cila gjatë bisedës zbuloi faktin që përpara se të bëhet i famshëm  Albani punonte me tulla dhe llaç dhe ngrinte pesha.

Donja ka theksuar faktin që duke qënë se merrej me punë krahu, Dudushi kishte shumë mundësi për të zhvilluar muskujt dhe të binte më shumë në sy te femrat e asaj kohe.

Këtë gjë Albani e ka mohuar duke qeshur, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme të promos së emisionit të publikuar nga Donja.

Artikuj të ngjashëm