Ky koment ngrit – sërish – dyshimet që Çiljeta Xhilaga është në pritje të ëmbël

By

Sërish kanë nisur të qarkullojë komente që Çiljeta Xhilaga është në pritje të ëmbël dhe nxitës i kësaj u bë një koment i këngëtares.

Në një postim të Zaimina Vasjarit e cila ka ndarë disa fotografi me barkun e rrumbullakosur, këngëtarja një koment.

“Barkalece inshallah ke dorën e mbarë”, shkruan Çiljeta.

Çiljeta është një lidhje të gjatë me futbollistit Alban Hoxha. Ajo gjithnjë ka mbajtur të mbyllur hermetikisht jetën e saj private.

Kujtojmë se këngëtarja është edhe nënë e një fëmije nga një lidhje e mëparshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm