Ky ishte dhe vazhdon të mbetet heroi i Bleros

By

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, së fundmi pati festë në familjen e tij.

Bababi i këngëtarit festoi ditëlindjen, dhe një dedikim i bukur në media social nuk kishte si të mungonte.

“Urime dita jote King. Heroi im je ti”, shkruan këngëtari duke vazhduar, “Të duam pakufi, i bëfsh 100 të shëndosha. Të ruajt Zoti ashtu siç e ke zemrën e madhe”.

Babai i tij mbushi 65 vjet dhe Blero ndau edhe një fotografi, portret familjar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm