Ky është vendi fantastik ku po pushojnë Andrra e Sinani (FOTO)

By

Shtatori qenka muaji i pushimeve për të famshmit.

Pasi vera i zë me dy këmbë në një këpucë për shkak të angazhimeve të shumta, ata vendosin që të pushojnë në kohën kur të gjithë nisin punën.

Këtë e kanë bërë edhe çifti i famshëm këngëtari Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani.

Këngëtari ndodhet me familjen e tij të vogël në një resort në Turqi, ku i është ekspozuar luksit e po bën mjaft qejf.

Epo fundja pas një punë të lodhshme, kush nuk meriton pushime të tilla? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm