Ky është urimi që Vig Poppa ia bëri të birit për ditëlindje (VIDEO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e reperit Vig Poppa.

Djali i tij Domi, feston ditëlindjen e gjashtë dhe s’kishte si të mungonte një urim publik nga artisti.

Ai hyri në Instagram për të ndarë një video me të dhe për t’i uruar më të mirat.

“Urime ditëlindjen drita e babit”, ka shkruar Vig Poppa.

Nëse nuk e dini, ai është baba i dy djemve dhe jeton në Suedi me bashkëshorten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm