Ky është urimi i Robertit për ditëlindjen e vajzës Renee (FOTO)

By

Dashuria e parë dhe  më e madhja e secilës vajzë pa dyshim që është ajo për babain e saj, ndersa edhe baballarët janë ata që vajzat e tyre i kanë pikë të dobët.

Robert Berisha duket të jetë një i tillë që dashurinë per vajzën e vogël Renee nuk heziton ta shpreh çdo ditë e më tepër.

I frymëzuar nga ditëlindja e parë e vajzës së tij me Nora Istrefin, ai ka zgjedhur fjalët me të duhura për ta uruar vogëlushën.

Ju sjellim një imazh të Rennes publikuar ngo Roberti bashkë me dedikimin për ditëlindjen e saj./PRIVE.AL/
 

d9c9a7dbaebd17dc2922feb36839ea251eabb205660d85b55175e25a7aae3571_full

Artikuj të ngjashëm