Ky është urimi i Elvanës dhe Florit! (Foto)

By

Këngëtarët e ‘Kuq e zi’ nuk munguan me urimet e tyre për tetë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Elvana zgjodhi një fotografi nga koncerti i saj ku në prapavijë shihen dy flamujt ai i Kosovës e i Shqipërisë.

“Gëzuar Pavarsinë, Çdo vit e më mirë u bëftë! – shkruan Elvana.

Teksa Flori i cili këtë festë do e festoj në Ferizaj me koncert uroi në instagram shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës.

Artikuj të ngjashëm