Ky është sekreti që Aurela Gaçe e zbuloi sot për ndjekësit e saj (VIDEO)

By

Këngëtarja nga Shqipëria, Aurela Gaçe, zbuloi sekretin e saj për mirëmbajtje të trupit pas lindjeve të vajzave.

Përmes disa videove të publikuara në Instagram për të gjithë fansat e ndjekësit e saj, artistja tregoi se aktiviteti fizik është ai që kthej Aurelën ashtu siç ka qenë.

43-vjeçarja iu rekomandoi të gjitha vajzave ushtrimet fizike por jo dobësimin, thjeshtë energjinë dhe forcën.

Ajo tutje tregoi që nuk mbanë dieta por ushqehet shumë shëndetshëm, madje ha kur i hahet./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BikJuaVAolo/?taken-by=aurelagaceofficial

Artikuj të ngjashëm