Ky është reperi i radhës shqiptar i cili performon në Sunny Hill (FOTO)

By

Tashmë me siguri e keni kuptuar që këtë vit në Sunny Hill do të performojnë emra akoma më të mëdhenj se vitin e kaluar.

Dua Lipa do të shoqërohet nga Calvin Harris dhe Miley Cyrus por në skenën gjigante do të ngjiten edhe artistë shqiptarë.

Deri tani jaën konfirmuar Ledri, Elvana Gjata Kida, Yll Limani dhe Lluni.

Lluni – reperi i ri, pjesë e PINT, është emri i fundit që u bë i ditur dhe këtë e ka zbuluar vet ai përmes Instagramit.

Në Sunny Hill do të ketë akoma më shumë artistë të cilët pritet të zbulohet gjatë ditëve në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm