Ky është projekti i ri i DJ Dagz, DJ PM dhe S4MM (VIDEO)

By

Është publikuar “A e din” nga DJ Dagz, DJ PM dhe S4MM.

Ky është bashkëpunimi i parë i kësaj treshe.

Muzika është punuar nga Don Gima me ndihmën e PM dhe Dagz ndërkaq tekstin e ka shkruar reperi nga Tetova.

Projekti është i shoqëruar me videoklip të realizuar në bregdet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm