Ky është portreti i familjes së Zana Krasniqit

By

Modelja Zana Krasniqi e cila përfaqësoi Kosovën në Miss Universe 2008 duke u radhitur në Top 10.

Por më pas ajo krijoi familje dhe u largua nga vëmendja e publikut. Zana sot është nënë e një djali dhe prioritet është fëmija.

Përpos që nuk shfaqet më në ekran, ajo ka reduktuar edhe postimet në rrjetet sociale por që së fundmi ajo ka postuar një portret familjar.

Në të shihet djali i saj dhe bashkëshorti në një nga qendrat tregtare në Kosovë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm