Ky është personi nga i cili Blero nuk u zhgënjye kurrë!

By

Këngëtari kosovar Blerim Muharremi, ka një person të zemrës nga i cili asnjëherë nuk ka përjetuar ndonjë zhgënjim.

Ndonëse kjo është diçka e rrallë, që të kesh pranë vetes dikë që të përkrahë fort dhe nuk të dëshpëron asnjëherë, Blero ka qenë aq me fat sa ka takuar dikë të tillë.

Fjala është për Avni Selimin, njërin ndër menaxherët që ka punuar më shumë emra të estradës kosovare.

Avniu nuk është edhe aq i njohur për publikun, ngase jeton në Zvicër por ai është ndër organizatorët kryesor të koncerteve nëpër diskotekat më të mëdha shqiptare në diasporë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm