Ky është një lajm fantastik për fansat e “Emily in Paris”

By

Netflix i ka dorëzuar Emily In Paris edhe dy sezone të reja.

Transmetuesi ka marrë komedinë e drejtuar nga Lily Collins për sezonet e tretë dhe të katërt.

Lajmi vjen pasi seriali i krijuar nga Darren Star u rikthye për sezonin e tij të dytë më 22 dhjetor.

Sezoni i dytë u shikua për 107.6 milionë orë në javën e tij të parë, duke u renditur i dyti në listën e Top Ten Global të Netflix për serialet në gjuhën angleze, i mposhtur vetëm nga sezoni i dytë i The Witcher, i cili u shikua për 168 milionë orë atë javë.

Seriali ishte gjithashtu seriali komedi më i njohur i transmetuesit për vitin 2020 me sezonin e tij të parë të ndjekur nga 58 milionë familje në muajin e parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm